14 Ιανουάριος 2013, 07:30 - Τελευταία Ενημέρωση: 5 Σεπτέμβριος 2014, 21:17

Ήττα για την Ελλάς Ποντίων

  • Ήττα για την Ελλάς Ποντίων

Ήττα της Ελλάς Ποντίων το Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2013. Διαβάστε τα αποτελέσματα που προέκυψαν από τους αγώνες που έγιναν το Σαββατοκύριακο (12-13/1) σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία της ΕΠΣ Πειραιά.

Αναλυτικά:

Α’ κατηγορία

1ος Όμιλος
12-01-2013
15:00 Ήφαιστος Νίκαιας 1 : 0 Μαύρος Αετός Δημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης

13-01-2013
10:45 Καστέλλα 1 : 3 ΑΕ Περάματος Δημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
12:00 Ίκαρος Καλλιθέας 1 : 1 Φοίνικας Αγ.Σοφίας Δημοτικό Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών
12:45 Άρης Αμφιάλης 1 : 0 Ατρόμητος Κερατσινίου Δημοτικό Στάδιο Κερατσινίου Σιταποθήκες
12:45 Νέοι Ευγενείας 2 : 1 ΑΕ Σαρωνικού Αίγινας Δημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
15:00 Ελλάς Ποντίων 1 : 4 Μοσχάτο Δημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
15:00 Οδηγήτρια 1 : 0 Αετός Κορυδαλλού Δημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
15:00 ΑΕ Νέου Φαλήρου 4 : 2 Ολυμπιάδα Κερατσινίου Δημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός

2ος Όμιλος
12-01-2013
15:00 Σαλαμίνα 0 : 0 Δόξα Πειραιά Δημοτικό Στάδιο Σαλαμίνας
15:00 Χαραυγή 2 : 0 Πολυκράτης Δημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
15:00 ΑΕ Νίκαιας 1 : 1 Ένωση Απόλλων-Ακράτητος Δημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας

13-01-2013
12:45 Αργοναύτης 1 : 1 Αμπελακιακός Δημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
15:00 Πανιώνιος Κερατσινίου 4 : 1 Αίας Σαλαμίνας Δημοτικό Στάδιο Κερατσινίου Σιταποθήκες
15:00 Νέοι Δραπετσώνας 0 : 1 Ερμής Κορυδαλλού Δημοτικό Γήπεδο Δραπετσώνας Γιάννης Βάζος
15:00 Θύελλα Μοσχάτου 1 : 3 Εθνικός Πειραιά Δημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
15:00 Αχιλλέας Κορυδαλλού 1 : 1 Θύελλα Κορυδαλλού ΔΑΚ Κορυδαλλού

Β’ κατηγορία

1ος Όμιλος
12-01-2013
15:00 Πόντιοι Δραπετσώνας 1 : 0 Καραβάς Δημοτικό Γήπεδο Δραπετσώνας Γιάννης Βάζος

13-01-2013
10:30 Παννεαπολικός 4 : 0 Κύπρος Κορυδαλλού Δημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
10:30 ΑΟ Πειραιάς 8 : 1 Πειραϊκή Δημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
13:00 Χατζηκυριάκειο 0 : 0 Αναγέννηση Μοσχάτου Γήπεδο Ποδοσφαίρου ΣΕΦ
15:00 Πυθαγόρας Περάματος 1 : 3 Παντζιτζιφιακός Δημοτικό Γήπεδο Περάματος
15:00 ΑΟΚ Φαλήρου 1 : 3 Φαληρικός Δημοτικό Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών
15:00 Ειρήνη 2005 0 : 2 Δραπετσώνα Δημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας

2ος Όμιλος
12-01-2013
15:00 Αμφιάλη 3 : 0 ΑΟ Κορυδαλλός Δημοτικό Στάδιο Κερατσινίου Σιταποθήκες
15:00 Νέο Ικόνιο 2 : 1 Αστέρια Δραπετσώνας Δημοτικό Γήπεδο Περάματος
15:00 Κένταυρος Καμινίων 1 : 4 Προφήτης Ηλίας Δημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός

13-01-2013
12:45 Θησέας Πειραιά 1 : 2 Αστέρας Νίκαιας Δημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
12:45 Μιθριδάτης Ρέντη 3 : 2 Σαλαμινομάχοι Δημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
12:45 Δίας Κορυδαλλού 1 : 4 Άγιος Δημήτριος Πειραιά ΔΑΚ Κορυδαλλού

Γ’ κατηγορία

12-01-2013
15:00 Πειραϊκός 5 : 0 Άνω Νεάπολη Γήπεδο Ποδοσφαίρου ΣΕΦ
15:00 ΑΕ Νεάπολη 1 : 0 Φίλαθλοι ΔΑΚ Κορυδαλλού

13-01-2013
10:30 Αστέρας Κερατσινίου 2 : 0 Δάφνη Ταμπουρίων Δημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
10:30 Κωφών ΑΣ Πειραιά - : - Σπίθα Νίκαιας ΔΑΚ Κορυδαλλού
12:45 Αρμενική Πειραιά - : - Ολυμπιακός Περάματος Δημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
15:00 ΑΟ Ζέας - : - Πανφαληρικός Γήπεδο Ποδοσφαίρου ΣΕΦ
15:00 Χαλκηδόνα - : - Ολυμπιακός Κερατσινίου Δημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης

Πηγή: onsports.gr